woensdag 17 januari 2024 | 20:00 – 23:00 uur
Pubquiz Lebowski #88, Utrecht
Een tafeltje reserveren voor deze pubquiz kan alleen wanneer jullie als team vooraf ook komen eten bij Grand Café Lebowski. Reserveren kan bij Lebowski zelf door een mailtje te sturen aan info@grandcafelebowski.nl. Vermeld daarin jullie teamnaam en het aantal personen (max. 6p in een team).
maandag 22 januari 2024 | 20:00 – 23:00 uur
*NIEUW* Pubquiz Villa Orloff, Utrecht
Vanaf januari 2024 spelen we iedere derde maandag van de maand – met uitzondering van januari, want dan is de quiz op de vierde maandag – een algemene pubquiz bij Villa Orloff op Lucas Bolwerk. Een team aanmelden voor deze quiz kan door een mail te sturen naar jochem@upbeatles.nl. Vermeld in de mail jullie teamnaam, het aantal teamleden en of jullie wel of niet willen eten bij Villa Orloff.
donderdag 25 januari 2024 | 20:00 – 23:00 uur
Pubquiz Buurten in de Bieb
Een team aanmelden voor deze quiz kan door een mail te sturen naar jochem@upbeatles.nl. Vermeld in de mail jullie teamnaam, het aantal teamleden en of jullie wel of niet willen eten bij Buurten.
maandag 29 januari 2024 | 20:00 – 23:00 uur
Extra Lijn 4 Harry Potter Quiz
Omdat de Harry Potter Quiz van 27 november bij Lijn 4 snel vol zat en we inmiddels al redelijk wat teams hebben moeten teleurstellen, spelen we op maandag 29 januari een Extra Harry Potter Quiz bij Lijn 4. Dit zal qua inhoud een andere quiz zijn dan die van 27-11, dus je kunt ook twee keer meedoen! Meld je team aan via jochem@upbeatles.nl om een plekje te reserveren. Maar wacht niet te lang, er is plek voor zo’n twintig teams. En VOL=VOL!
dinsdag 30 januari 2024 | 20:00 – 23:00 uur
Pubquiz Camping Ganspoort #80, Utrecht
Een tafeltje reserveren voor deze pubquiz kan door een mailtje te sturen naar jochem@upbeatles.nl. Vermeld daarin jullie teamnaam, het aantal personen (max. 6p in een team) en of jullie wel of niet vooraf willen eten.